NOVĚ mě najdeš na www.brunettie.com tak se zastav, těším se na tebe! ❤

úterý 18. února 2014

Soutěž o tablet a taneční podložku :)

HPD.cz: Soutěž o tablet a taneční podložku

Právě teď probíhá na herním portálu HPD.cz zajímavá soutěž o skvělé ceny, mezi kterými dominuje šikovný tablet ASUS a taneční podložka pro chvíle zábavného pohybu.
Hra se točí kolem nové hry na HPD, ve které se hráčky starají o roztomilé Eggies, mimozemská vajíčka, ze kterých se při troše péče po pár dnech vyklube příšerka. A to je také náplní soutěže – stačí do 24. února 2014 vypěstovat jednu takovou příšerku a jedna z cen může být tvoje:
1)     Tablet – ASUS MeMO Pad ME173X 16GB
2)     Taneční podložka – X-PAD Extreme Dance Pad, Full Service
3)     Elektronický deník s heslem
Dalších 10 šikovných chovatelů získá maskota stránek HPD. Tak se zaregistruj a začni se starat o svou příšerku, je to snadné, nenáročné a odměna může být královská!
Soutěž je v plném proudu, tak na nic nečekej a zaregistruj se na HPD.cz. A pokud se ti Eggies dostanou pod kůži, můžeš se o ně starat i po skončení soutěže!

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Výměna kdekoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

    OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem vděčná a moc si ho vážím !♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...