NOVĚ mě najdeš na www.brunettie.com tak se zastav, těším se na tebe! ❤

čtvrtek 23. října 2014

L'Occitane - Verbenový peeling na tělo

Páni, je to už měsíce co jsem naposledy napsala poslední článek! A je až neskutečné a bláznivé kolik věcí se za tu dobu odehrálo a jak moc jsem se změnila. Nicméně o tom až zase v jiném videu a v jiném čase. Dnes jsem Vám, stejně jako dříve každý pátek, chtěla poreferovat o skvělém peelingu, který jsem si vybrala od společnosti L'Occitane. Určitě tuhle skvělou, ač trošku dražší značku znáte, takže vám ji nemusím dlouze představovat.

Já jsem ji do jisté doby tak nějak přecházela a říkala si, že to jednou zkusím, že se tam jednou podívám. No a pak z ničeho nic mě kontaktovali přímo z firmy, zda nechci nějaký výrobek vyzkoušet. A protože jsem holka zvědavá, šla jsem do toho. Mohla jsem si produkt vybrat a jelikož mi zrovna docházel tělový peeling, volba byla jasná. Navíc jsem slyšela samou chválu na verbenovou řadu, takže jsem se rozhodla pro tento.


Peeling má krásný, řekla bych přírodo-retro obal, což myslím, že ani není slovo, ale nevadí! Přišel i s malinkou roztomilou lopatkou, kterou se příjemně nabírá a následně aplikuje. Nesnáším totiž sahat do takovéhle věcí prstama, protože mi vždy kousíčky zůstanou pod nehty a já je tam lovím další hodinu.
Naštěstí tady mám pomocníka. Jak já aplikuji peeling je možná trošku zvláštní, ale na moji sušší pleť to jde skvěle. Já si totiž vždy ,,lopatičkou" vyberu požadované množství a to zamíchám v dlani s obyčejným sprchovým gelem, který mám po ruce. Udělám z toho takovou kašičku a nanáším na tělo.


Je pravda, že peeling nenanáším po celém těle, ale jen na oblast dekoltu, zad, vnější strany rukou, vnitřní stranu stehen a na zadek. Tam mi přijde, že se takové ty pupínky nebo zarudnutí tvoří asi nejčastěji, zejména u mě. Stačí párkrát přejet místo a následně spláchnout teplou vodou. A musím říct, že je to zkrátka fantastické! Po peelingu je pokožka krásně hladká a hlavně božsky voní. Jediné co mi přijde, je že jsou zrnka dost hrubá (viz fotka) proto peeling nepoužívám samotný. Někdy jsem měla totiž takový pocit, jako když mě ta pokožka po aplikaci samostatného peelingu pálí, jak to bylo hrubé.

Jinak je ale peeling skvělý, je ho 400g, takže mi vystačí asi až do důchodu, ale kdyby náhodou ne, pořídím si ten samý. Díky jeho hrubosti ho používám jednou týdně a nemůžu být spokojenější. Připadá mi, že kůže má menší sklony k tomu se usazovat nečistotou, hlavně tedy v oblasti zad a dekoltu, a je daleko hebší než dřív. Zkrátka a dobře je to skvělý peeling a rozhodně stojí minimálně za ovonění v obchodě :)

Co Vy a tělové peelingy? Máte nějaký oblíbený? Nebo jste už zkoušely tento? 


3 komentáře:

 1. Já jsem poslední dobou s Loccitane víc než spokojená!!! Fakt mají super kosmetiku. A tenhle peeling vypadá skvěle, já ted mám jemnou variantu sprchového peelingu mandle a překvapil mě jak funguje i když mám radši tyhle hrubší co máš ty. A vůni Verbeny zbožňuji, jdu psát Ježíškovi :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Možná zkusím :) V dekoltu se mi sem tam nějaký pupínek vytvoří, protože se často zapotím v MHD a nemám možnost se hned opláchnout. A bohužel mi přijde, že se tam všechno hojí dýl než na obličeji. Používám občas na dekolt obličejový peeling, ale ten není dost hrubý.

  OdpovědětVymazat
 3. Obal má nádherný, já teda používám peeling jen na nožky, jinak jsem lenoch nebo mě ten peeling prostě nějak neláká :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář jsem vděčná a moc si ho vážím !♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...